550

Biletul zilei de joi 24 martie 2022

Castigator
Freebet pana la 500 RON

Biletul zilei de azi, cu cota totală de 4,22, vine cu trei meciuri din preliminariile Campionatului Mondial de Fotbal din Qatar:

Biletul zilei

Cota: 4.22

Italia – Macedonia de Nord II1-2 (1-2 goluri în a doua repriză)

Unul dintre cele mai interesante meciuri de astăzi este reprezentat de către confruntarea de la barajul de la Mondial, gazdele acestei partide fiind cei de la Italia, formație care spre surprinderea tuturor nu reușesc sa se impună pe primul loc al grupei, această situație fiind una identică pentru cei de la Macedonia. Ambele formații pot crea o partidă imprevizibilă, însă voi miza pe impunerea unei prestații mai bune în repriza secundă, marcându-se între 1 și 2 goluri.

Suedia – Cehia PsF X (Egal la pauză sau final)

Meciul nu numărul doi de le biletul zilei de astăzi este disputa în care pentru gazde, un rezultat pozitiv i-ar putea propulsa mai departe în Cupa Mondiala, Suedia având o misiune deloc ușoară impunerea contra Cehiei. De partea cealaltă, oaspeții se laudă cu o prestație la fel de echilibrată. Deși situația gazdelor este una convenabilă, voi miza pe impunerea unui meci agresiv, în care cu siguranță va fi egalitate cel puțin la pauză

Portugalia – Turcia 2-4 goluri

Ultima confruntare de pe biletul zilei îi are în rolul de gazde pe cei de la Portugalia, formație care prezintă o prestație destul de bună, deși din păcate nu reușesc impunerea pe primul loc al grupei, Turcia fiind din păcate într-o situație identică. Voi miza pe apariția unui joc ofensiv, în care ambele formații vor încerca să se impună, în meci respectându-se intervalul de 2-4 goluri.