Biletul zileiCM 2022GoluriCalificari Cupa Mondiala 2022FIFA 2022Superbet
572

Biletul zilei cu Cota 2 de luni 15 noiembrie 2021

Freebet pana la 500 RON

Biletul Zilei cu Cota 2 de astăzi, oferită de către Superbet, vine cu următoarele meciuri:

• Polonia – Ungaria
  • Scoția - Danemarca

Biletul zilei cu Cota2

Cota: 1.93

Polonia – Ungaria, interval 2-6 goluri (în meci se vor marca între 2 și 6 goluri)

Spre deosebire de oaspeți, Polonia se află în mare formă în actuala stagiune de preliminarii. Cu toate acestea și Ungaria, la rândul ei, reprezintă o echipă puternică care poate pune probleme adversarelor în orice minut al meciului. Prin urmare, deși partida de astăzi  nu are o miză pusă pe masă, consider că vom vedea un meci deschis și echilibrat, cu multe ocazii în care se va marca de minim 2 ori, însă, cu toate acestea borna de 6 goluri nu va fi depășită cu siguranță.

Scoția - Danemarca, 2+ (în meci se vor marca peste 2 goluri)

Ambele echipe din această seară se află într-o formă extrem de bună în actualele preliminarii din Cupa Mondială. Astfel că, voi miza pe un meci foarte deschis între cele 2 formații, în care vom vedea multe ocazii de ambele părți, cu toate că partida nu are o miză prea mare, Scoția și Danemarca  fiind calificate deja la Campionatul Mondial din Qatar. Așadar, pentru partida din această seară, voi miza pe minim 2 goluri marcate în cele 90 de minute de joc, luând în considerare forma foarte bună de moment a ambelor echipe.